Online film 615 Pozretí

  • Online filmZdroj: Moovie.cz
The Hastrman (2018) cz dabing online film

The Hastrman (2018) cz dabing online film

Apr. 19, 2018100 Min.
Tvoje hodnotenie: 0
10 2 hlasy
O čo ide ?

Obsah

Romantický a zároveň ironický príbeh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), ktorého láska k dedinskému dievčaťu Katynce (Simona Zmrzlá) naplňuje netušeným šťastím a spaľujúcou vášňou. Barón sa vracia so svojím sluhom (Jiří Lábus) z ciest po svete, aby obnovil rybníky na svojom panstve. Ako moderný a osvietený človek sa vymyká štandardnému dedinskému životu. Stredom jeho zájmu sa stane nespútaná a výnimočná rychtárova dcéra Katynka rebelujúca proti autoritám vášnivým uctievaním prírody a pohanských rituálov. Inteligentným a krásnym dievčaťom sú očarení všetci, aj učiteľ Voves (Jiří Maryško) a farár Fidelius (Jan Kolařík). Čím viac sa Katynka hastrmanovi približuje, tým viac v ňom narastajú pochybnosti, či ako človek v koži zvieraťa a zviera v človeku tentokrát obstojí.(CinemArt SK)

Adaptace ceněné knihy Miloše Urbana sleduje návrat nevyzpytatelného barona na své rodné panství, kde následně místo nalezení klidu čelí zapovězeným pokušením. I on sám ovšem představuje nebezpečí pro své poddané – skrývá totiž nadpřirozené, nelidské tajemství. Přinese baron svému kraji spásu, nebo zkázu?(Letní filmová škola)

Romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), jehož láska k venkovské dívce Katynce (Simona Zmrzlá) naplňuje netušeným štěstím i stravující vášní. Baron se vrací se svým sluhou (Jiří Lábus) z cest po světě, aby obnovil rybníky na svém panství. Jakožto moderní a osvícený člověk se životu místních vymyká. Středem jeho zájmu se stane nespoutaná a výjimečná rychtářova (David Novotný) dcera Katynka revoltující proti autoritám vášnivým uctíváním přírody a pohanských rituálů. Inteligentní a krásnou dívkou jsou okouzleni všichni, i učitel Voves (Jiří Maryško) a farář Fidelius (Jan Kolařík). Čím více se Katynka hastrmanovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku tentokrát obstojí.(CinemArt)
Osvícený Baron de Caus (Karel Dobrý) se vrací z cest po světě na panství, kde se chce věnovat obnově rybníků. Mezi vesničany ho zaujme nespoutaná a revoltující rychtářova dcera Katynka, na kterou si ale myslí i další muži. Čím více se Katynka baronovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku dokáže obstát.(Finále Plzeň)

Diskusia

komentár

The Hastrman (2018) cz dabing online film
Originálný názov Hastrman
IMDb Rating 70 100 hlasov
TMDb Rating 70 100 hlasov

Režisér

Obsadenie

Similar titles

Vrtěti ženou (2011) cz dabing online film
V oku tornáda (2014) cz dabing online film
Sexy 40 (2009) cz dabing online film
24 Hours to Live (2017) cz dabing online film
Kódované vysílání (2013) cz dabing online film
Červená Karkulka (2011) cz dabing online film
Cizinec (2010) cz dabing online film
Dunkerk (2017) cz dabing online film
Tikot hodin (2011) cz dabing online film
Nobody’s Fool (2018) cz dabing online film
Underworld: Evolution (2006) cz dabing online film
Plán útěku 2 (2018) cz dabing online film